Piątek, 25 kwietnia 2014r.
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Wolne Terminy

Szybki kontakt

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Zespół

PDFDrukujEmail

Dr n. med. Agnieszka Książek

Założycielka praktyki ortodontycznej ORTOS. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Dr Agnieszka KsiążekDoktor Agnieszka z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do trudnej dziedziny jaką jest ortodoncja. Praca kliniczna z pacjentami jest zwieńczeniem nieustannego dokształcana się, uczestnictwa w konferencjach naukowych i kursach (zobacz certyfikaty), prowadzenia prac badawczych we współpracy z zagranicznymi ośrodkami ortodontycznymi, pracą na Akademii Medycznej w Poradni Wad Rozwojowych Twarzy. Ma na swoim koncie liczne publikacje polskojęzyczne i anglojęzyczne w prasie medycznej, a także wystąpienia na Zjazdach Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i konferencjach naukowych.

W dniu 23 stycznia 2009 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii – specjalność ortodoncja, na podstawie rozprawy doktorskiej „Zmiany położenia punktów referencyjnych na telerentgenogramach u pacjentów z wadą klasy II Angle’a podczas leczenia aparatami stałymi w połączeniu z zawiasem Herbsta i Twin Force Bite Corrector”.

Prywatnie to osoba ciepła i spokojna. Bardzo lubi dzieci, rozumie ich potrzeby i potrafi zdobyć zaufanie małego pacjenta –  jest mamą ślicznego Michałka. Ceni sobie także współpracę z młodzieżą i pacjentami dorosłymi. Lubi podróżować po świecie, ale najbardziej urzekły ją plaże polskiego Bałtyku.


Dr Jolanta Stawecka
Dr Jolanta StaweckaSpecjalista protetyki stomatologicznej. Przygotowuje pacjentów do leczenia ortodontycznego dbając o zdrowie tkanek przyzębia, wykorzystując do tego celu nowatorski system VECTOR – służący do usuwania osadów i precyzyjnego opracowywania zębów w strefie poddziąsłowej. Leczy także ubytki w zębach, dokonuje rekonstrukcji zniszczonych koron zębów. Natomiast po zakończonym leczeniu ortodontycznym w razie konieczności wykonuje estetyczne korony czy mosty w prawidłowym zgryzie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, przypadek każdego pacjenta rozpatruje indywidualnie i w wielu aspektach. Zawsze uśmiechnięta. Koordynuje prace gabinetu. Uwielbia wygrzewać się na gorących, piaszczystych plażach. 


Dr Ewa Łaszewska – Maj

Specjalista chirurgii stomatologicznej. W mgnieniu oka wykonuje ekstrakcje i inne skomplikowane zabiegi, w sposób bezbolesny dla pacjenta. Niezastąpiona, gdy leczenie ortodontyczne wymaga usunięcia zębów lub transplantacji. Jest także implantologiem i w razie konieczności uzupełnia braki zębowe po ortodontycznym przygotowaniu dla nich przestrzeni i łuków zębowych, co ogranicza konieczność szlifowania zdrowych zębów pacjenta. Jej urok osobisty i życiowa energia wpływają pozytywnie na każdego.

 


mgr Agnieszka Andrzejewska

Asystentka ortodontyczna. Absolwentka wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoją przygodę z ortodoncją zaczęła parę lat temu od pracy w klinice ortodontycznej. Ukończyła Europejską Szkołę Asystentek uzyskując państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu asystentki stomatologicznej i ortodontycznej.

Specjalizuje się w kompleksowych zabiegach higienizacji, profilaktyki, a przede wszystkim czynnej asyście przy zabiegach ortodontycznych.
 
 Kursy i szkolenia
 
 03.12.2011 - Szkolenie z Systemu Higieny Durr "Zapobieganie infekcjom" - Wrocław
 
 30.06-01.07.2007 - "Kurs pierwszej pomocy" - ratownik medyczny Piotr Góral - Wrocław
 
 19.10.2007 - Szkolenie "Zapobieganie zakażeniom w gabinecie stomatologicznym" - Wrocław